Participants
  • Mehmet Akyol (King's)
  • Laurent Baulieu (LPTHE Paris)
  • Niklas Beisert (ETH Zurich)
  • Mathew Bullimore (Oxford)
  • Davide Cassani (King's)
  • Olalla Castro Alvaredo (City)
  • Andrea Cavaglia (City)
  • Athanasios Chatzistavrakidis (Bonn)
  • Joe Chuang (City)
  • Paul Cook (King's)
  • Benedict Crampton (Imperial)
  • Stefano Cremonesi (Imperial)
  • Sanjib Dey (City)
  • Simon Donaldson (Imperial)
  • Nadav Drukker (King's)
  • Roger Fenn (Sussex)
  • Seba Franco (SLAC and Durham)
  • Andreas Fring (City)
  • Francesco Fucito (Tor Vergata)
  • Daniele Galloni (Durham)
  • Konstantinos Georgiadis (Loughborough)
  • Jaume Gomis (Perimeter Institute)
  • Michael Green (Cambridge)
  • Luca Griguolo (Parma)
  • Nikolay Gromov (King's)
  • Jan Gutowski (King's)
  • Amihay Hanany (Imperial)
  • Yang-Hui He (City)
  • Ben Hoare (Imperial)
  • Diego Hofman (Harvard)
  • Chris Hull (Imperial)
  • Vladimir Kazakov (ENS)
  • Alastair King (Bath)
  • Jules Lamers (Utrecht)
  • Ki-Myeong Lee (KIAS)
  • Seung-Joo Lee (KIAS)
  • Sungjay Lee (Cambridge)
  • Arthur Lipstein (Oxford)
  • Tom Lloyd (Cambridge)
  • Niall Mackay (York)
  • Dario Martelli (King's)
  • Lionel Mason (Oxford)
  • Noppadol Mekareeya (MPI Munich)
  • Joe Minahan (Uppsala)
  • Jose F. Morales (Tor Vergata)
  • Edvard Musaev (QMUL)
  • Silvia Nagy ‎(Imperial)
  • Andy Neitzke (Austin)
  • Nikita Nekrasov (IHES)
  • Olof Ohlsson-Sax (Utrecht)
  • Alvaro Veliz Osorio (IST Lisbon)
  • Christiana Pantelidou (Imperial)
  • Sara Pasquetti (QMUL)
  • Filippo Passerini (Humboldt}
  • Achilleas Passias (King's)
  • Jurgis Pasukonis (QMUL)
  • Vasily Pestun (IAS)
  • Tom Pugh (Imperial)
  • Sanjaye Ramgoolam (QMUL)
  • Leonardo Rastelli (SUNY Stony Brook)
  • Vidas Regelskis (York)
  • Daniel Ricci Pacifici (Tor Vergata)
  • Paul Richmond (King's)
  • Diego Rodriguez-Gomez (Technion)
  • Ricardo Santamaria (Compostela)
  • Sakura Schafer-Nameki (King's)
  • Ricardo Schiappa (Instituto Superior Técnico)
  • Nati Seiberg (IAS)
  • Rak-Kyeong Seong (Imperial)
  • Samson Shatashvili (Trinity College Dublin)
  • Dimitri Sorokin (Padova)
  • James Sparks (Oxford)
  • Bogdan Stefanski, jr. (City)
  • Kelly Stelle (Imperial)
  • David Stern (Maseno)
  • Tom Sutherland (Oxford)
  • Spyros Sypsas (King's)
  • Balázs Szendroi (Oxford)
  • David Tong (Cambridge)
  • Giuseppe Torri (Imperial)
  • Alessandro Torrielli (Surrey)
  • Arkady Tseytlin (Imperial)
  • Saulius Valatka (King's)
  • Herman Verlinde (Princeton)
  • Benoit Vicedo (York)
  • Marcel Vonk (Compostela)
  • Gerard Watts (King's)
  • Peter West (King's)
  • Martin Wolf (Surrey)
  • Paul Weinreb (King's)
  • Junya Yagi (Hamburg)
  • Peng Zhao (Cambridge)
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License